שאלות ותשובות

למי האתר מיועד?

האתר פונה לציבור הרחב ונותן פתרונות בתחום שירותי אחזקה וניקיון ממגוון חברות ברחבי הארץ. בין לקוחותינו נמנים אלפי אנשים פרטיים וחברות עסקיות שמצאו את האתר נוח, אמין, שימושי והכי חשוב חסכוני בזמן ובכסף.

האם אני יכול להזמין שירותי ניקיון חד פעמית בלבד?

התשובה היא כן. אנו נמצאים בקשר עם מגוון רחב של נותני שירות שניתן להזמין לעבודות חד פעמיות או שוטפות. מלא בקצרה את הפרטים ואנו נפנה אלייך את הבחירות הטובות ביותר. המבחר רב – כל מה שנותר לך זה לשבת ולבחור.

השארתי פרטים. מה הלאה?

זמן קצר לאחר השארת הפרטים תקבל מספר פניות מחברות שנמצאו מתאימות ביחס לשירות לו אתה זקוק ולאיזור בו אתה נמצא. אתה בדרך המהירה למציאת איש מקצוע.

האם השארת הפרטים כרוכה בתשלום?

השארת פרטים אינה כרוכה בתשלום והפניה לאתר אינה מחייבת אותך בשום צורה. האתר פשוט נותן לך אופציה זמינה ומהירה לקבלת הצעות מחיר ממגוון חברות – את ההחלטה נשאיר בידיים שלך.

כמה זה עולה לי?

אז כמו שהזכרנו השימוש באתר עצמו הוא בחינם! לגביי אופי העבודה שאתה זקוק לה, זה כבר תלוי בחברה אותה תחליט להעסיק. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להחזיק תחת קורת גג אחת אופציות רבות ומובחרות בטווחי מחירים שונים כך שיתאימו לכל כיס.

האם במידה ואני משאיר פרטים, אהיה מחוייב לשכור שירות של בעל מקצוע?

השארת הפרטים אינה מחייבת אותך לשכור שירותים כאלה או אחרים. מטרת האתר היא להפוך את מטלת חיפוש השירות לקלה ומהירה יותר ולפרוש בפניך מגוון רחב של אפשרויות כך שתעשה את הבחירה הנכונה עבורך.

מיהם נותני השירות שהאתר עובד איתם?

אנו נמצאים בקשר רציף עם נותני שירות רבים בארץ ופועלים רבות על מנת לרכז את מיטב אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת. אנו עושים הכל כדי שתקבל את הטוב ביותר. אתה מוזמן להתרשם מחלק קטן מהמלצות הלקוחות שלנו בדף הבא.

יש אפשרות לקבל שירות מהיום להיום?

בהחלט. לאחר השארת הפרטים – תהליך שלוקח מספר שניות – הפרטים יועברו לחברתנו, אנו נבחן אותם ונפנה את נותני השירות הרלוונטיים אליך. מכיוון שאנו נמצאים בשיתוף פעולה עם חברות ונותני שירות רבים ניתן לך הכוח לבחור את נותן השירות שמתאים לדרישות, למחיר, ולזמן שלך!


לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904