קטעי וידאו

הכנס והחשף לסודות הנקיון! מגוון כתבות וידאו בנושא ניקיון הבית!

אגדנו עבורך את מיטב כתבות הוידאו בנושא משק הבית ונקיון הבית. אם תתעייף מלצפות בכתבות תמיד תוכל להשאיר פרטים ולתת לנו לעשות את העבודה עבורך (חלק מהסרטונים בשפה האנגלית – מצטערים על אי הנוחות).

חולי ניקיון: כתבה מתוך חדשות ערוץ 2 – חשבת שלך קשה? אתה חייב לראות את חולי הניקיון – פסח כל ימות השנה. אתה לא חושב שעדיף פשוט להזמין מנקה?

ניקיון בקיטור – סרטון המציג את היכולות המופלאות שטמונות בניקוי בקיטור. חשוב להזכיר שיש להיות זהירים בשימוש במכשירי קיטור בגלל החום הגבוה. אין לך מכשיר קיטור? מכשיר הקיטור שלך חלש מדי? השאר פרטים ואנו נפנה אלייך את טובי נותני השירות בתחום.

שמירת סדר במזווה מתוך פינת הטיפים בתוכנית של אודטה – רובנו נוהגים לקנות יתר על המידה ולאחסן דברים בבית ללא כל שיטה הגיונית. בסרטון תמצא מספר טיפים לשמירה על הסדר. אם עדיין אתה צריך עזרה עם הבלגאן ולהכניס קצת סדר לחיים, השאר פרטים ונעזור לך להשיב את החיים לסדרם.

הדרך המהירה להיפטר מהשחור שמצטבר בין המרצפות – הסרטון מציג מספר שלבים פשוטים להסרת הלכלוך המעצבן שמצטבר בין מרצפות הבית.

ניקוי חלונות בניין משרדים – בנייני משרדים נוטים להיות עם שטח חלונות רב. ניקיון לא פשוט בכלל. הסרטון הבא מציג את מה שנדרש לניקוי מקצועי ויסודי של חלונות חוץ.

ניקוי וטיפול במשטחי שיש –  מרצפות ומשטחי שיש דורשים טיפול ותחזוקה לשמירה על משטח נקי ומלא ברק. המלאכה לא פשוטה אם מדובר במשטחים גדולים. זקוק לעזרה בחידוש הברק? השאר פרטים ואנו נספק לך הצעות ממיטב חברות הפוליש.

ניקוי חלונות הבית – דרך מהירה יעילה ונוחה לקבלת חלונות נקיים ומבריקים.

ניקוי כתמי אבנית מזכוכית – המים הקשים יוצרים אבנית על הקרמיקות, מקלחונים ועוד. בסרטון תמצא איך להסיר את הכתמים העקשניים ולשמור על אמבטיה מבריקה.

"ניקיון יעיל" – הסרטון מוקדש לכל אלו מכם שלא מרוצים מרמת הניקיון של המנקה שלהם. השארת פרטים קצרה ואתה בדרך המהירה לקבלת הצעות ממיטב נותני השירות בתחום ולהחלפת המנקה ה"יעיל" שלך.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904