המלצות גולשים

"אבדתי עצות לגביי הכתמים ברצפת הסלון שלי. השארתי פרטים באתר, דקות ספורות לאחר מכן קיבלתי פניות משתי חברות. למחרת כבר הגיע אליי בחור נורא אדיב ונחמד בשם יוסי שהעלים את הכתמים כאילו לא היו"

רינה ששון מחולון

"אחרי החברה הקודמת ששכרתי לנקות לנו את המשרדים שהייתה מאכזבת נורא לא חשבתי שאמצא חברה אחרת שאהיה מרוצה ממנה. למזלי נתתי ניסיון והשארתי פרטים באתר והיום המשרד שלי נקי ומצוחצח בדיוק כמו שאני אוהב – תודה!!!"

שלמה דהן מרמת-גן

"הייתי חייבת לכתוב משהו אחרי שפשוט הצלתם אותי לפני ראש השנה. ההורים של בעלי היו אמורים להגיע לחג ובין כל הלחץ של העבודה והילדים לא היה לי רגע לנקות ושלא לחשוב על לבשל. לא ידעתי את מי להזמין, מעולם לא הייתה לי עוזרת. מצאתי את האתר, השארתי שם וטלפון ומיד חזרו אליי ממספר חברות. שירלי שהגיעה אליי הייתה חביבה מאוד וסידרה את הבית למופת."

נעמה קגן מתל אביב

"שנים שנמנעתי מועד בית ובסוף גם תורי הגיע והבניין היה במצב גרוע חבל על הזמן. כל היום טלפונים למנקה, לגנן, לחשמלאי כי שוב יש קצר בנורה בלובי, נמאס לי!! מצאתי את האתר הנפלא שלכם שפתח את עיניי וגילה לי את עולם חברות האחזקה. מצאתי חברה שעמדה בתקציב הדל שלנו בבניין ומאז אני חופשי מטלפונים והתעסקויות. מי שצריך משהו פשוט פונה לאחראי מטעם החברה."

שאול כץ מקרית-אתא

"קשה לסחוט ממני מחמאות. אבל אחרי שהמזכירה שלי יצאה לחופשת לידה ואני נשארתי לטפל בכל המנהלות לבדי ועם המשימה המעיקה של למצוא מנקה חדשה. אני חייב לומר תודה על הזריזות, הפשטות והיצע החברות הגדול. קיבלתי מספר הצעות ובסוף החלטתי סגרתי עם חברה קטנה עם צוות נעים ואדיב ובמחיר סביר לגמרי."

מנחם כהן מחדרה

"האמת שעד עכשיו ניקיתי בעצמי כי עבדתי במשרה חלקית וחילקתי נכון את הזמן בית הבית, העבודה והילדים. לפני חודשיים קיבלתי קידום והמשרה גדלה לחמש פעמים בשבוע, מה שהקשה אליי להתחלק למיליון חתיכות כתמיד. בעלי ואני החלטנו שהגיע הזמן להתפנק ולהיעזר בעוזרת בית פעם בשבוע או שבועיים, בהתאם לצורך. אצלנו באיזור אין הרבה אפשרויות ולכן לא ידעתי מאיפה להתחיל ואיפה מחפשים בכלל. חברה שלי המליצה לי להיעזר באתר הזה ואמרה שגם היא נעזרה בו. עוד באותו יום חזרו אליי ואחרי יומיים הגיע העוזרת לה ייחלתי, אישה מקסימה ואמינה ומאוד מקצועית. תודה לכם!"

שלומית בכר, רמת הגולן

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904