פוליש קריסטל

ניקיון לאחר שיפוץ

מקנא במרצפות מבריקות שיש בבתים אחרים? גם לך מגיע פוליש קריסטל!

למצב המרצפות יש תפקיד חשוב בקביעת טיב המראה הכללי של הבית. מרצפות מוכתמות, שבורות או סתם דהויות מסוגלות להאפיל גם על הריהוט המשובח ביותר ויצירות האומנות הכי יקרות שיהיו תלויות על הקיר.

בעבר, אנשים אולי הסתפקו ברצפה נקייה ותו לא, ולא הקדישו מחשבה רבה מדי לגבי קירצוף הרצפה שלהם, אך עם הזמן, הפוליש חיזק את מעמדו בקרב הבתים. האם זה בוער גם בעצמותיך להבריק את הרצפה שלך? על פוליש קריסטל כבר שמעת?

מה פוליש קריסטל מסוגל לעשות לרצפה שלך

סוג זה של הברקה נחשב לאיכותי מאוד ולכן הוא איננו מהזולים ביותר. הוא נועד להעניק למרצפות ברק יוצא דופן שיישמר לאורך זמן לא קצר בהשוואה לסוגי הפוליש האחרים (כשנתיים, שלוש), מונע החלקה וביכולתו להגן על הרצפה מפני סימני גרירה של רהיטים, שריטות וכדומה. הוא מותאם כמעט לכל סוגי המרצפות פרט לגרניט פורצלן וקרמיקה לדוגמא.

הברקה קריסטלית איננה מיועדת אך ורק לדירות או בתים פרטיים. גם בעלי משרדים ואולמות כנסים ואירועים למשל מזמינים שירותי פוליש על בסיס קבוע על מנת להשוות מראה עשיר ומקצועי לעסק שלהם.

מה כולל הליך ההברקה וכיצד תערך לו?

  • לצורך ביצוע הפוליש, ראשית יש לשטוף היטב את הרצפה ולהסיר כתמים רגילים, לכלוך ואבק. לאחר מכן יש לאוור את החלל ולוודא שהרמרצפות יבשות לחלוטין.
  • את החומר האחראי למראה המבריק מחדירים לאט, לכל מרצפת בנפרד ובצורה אחידה לכל הרצפה תוך שימוש במכונת פוליש מקצועית.
  • לאחר החדרת החומר, המרצפות עוברות הליך הברקה שוב באמצעות המכונה, הפעם בתוספת צמר אלומיניום המסתובב בקצב מהיר.
  • על הפעולות הללו חוזרים מספר פעמים עד לקבלת התוצאה הרצויה.
  • יש להימנע משטיפה של הרצפה כשלושה עד ארבעה ימים לאחר ביצוע פוליש קריסטל ולהסתפק בטיטוא עדין בלבד.

לא כל אחד יכול לעשות הברקה קריסטלית! נדרשת מומחיות לא מבוטלת לצורך העניין ולכן אין מנוס מלשכור את שירותיו של איש מקצוע מנוסה בפוליש. מומחה פוליש יגיע לביתך וידע להגדיר את סוג המרצפות שלך ולייעץ לך מהו סוג הפוליש המתאים ביותר; פוליש אקרילי, ווקס, קריסטל או סוגים אחרים.

מומלץ תמיד להעסיק חברת ניקיון בעלת שנים רבות של ניסיון ואמינות מאחוריה. רצוי גם לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים של החברה ואפילו לצפות בעבודת פוליש קודמת שלה על מנת לעמוד על טיב עבודתה ולהחליט אם זהו המראה שגם אתה מחפש עבור המרצפות בבית או במשרד שלך.

תמיד רצית להשוות לוק יוקרתי לבית שלך? זה בדיוק הזמן להזמין חברת ניקיון מומחית בפוליש לקבלת הברקה קריסטלית מרשימה! מלא את הטופס הקצר הבא ונפנה אליך חברות ניקיון לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר.