פוליש לרצפות

סקוץ' לשפשוף

עברת דירה והיא נראית ישנה ומוזנחת? פוליש רצפה יטפל בעניין!

החלטת שהדירה שלך לא מספיק טובה; יש בה כתמים ישנים על הרצפה שמעולם לא הצלחת להוריד וגם השירותים והמקלחת לא משהו. מצאת דירה חדשה ואתה כולך נרגש כבר לעבור. אך אבוי! הדירה החדשה היא כלל לא חדשה והרצפה נראית כאילו עדר פילים נגרר עליה… למזלך הרב, פוליש רצפות יציל את המצב, יסיר כתמים שאפילו טובות מנקות בית לא הורידו ויחזיר לך את האהבה לדירה החדשה שלך.

פוליש לרצפות למראה עשיר

לא לכולם יש את הכסף להשקיע בבית מפואר ויקר, בעל חדרים רבים, מרווח ומרוהט בשולחנות וכסאות שיוצרו בהזמנה אישית מעץ משובח. עם זאת, אפשר להעניק את המראה היוקרתי לבית גם בדרכים רבות אחרות. אפשרות פופולארית אחת היא לבצע אחת לכמה זמן פוליש רצפות מקצועי.

מהו פוליש רצפות?

פוליש הוא למעשה קירצוף והברקה של המרצפות. קיימים סוגים שונים של פוליש וביניהם פוליש קריסטל, פוליש ווקס ואקרילי. סביר להניח שלא תדע לאבחן בעצמך איזה מכל הסוגים הוא המתאים עבור הרצפה שלך ולכן, בדיוק לשם כך יש חברות ניקיון רבות המתמחות בהברקת רצפות שישמחו לשלוח אליך נציג מטעמם שיאבחן את סוג המרצפות וימליץ לך על פוליש רצפה שיבריק אותה, ירענן את המראה הכללי של הבית וירשים את כל מי שידרוך בו.

פוליש רצפות נע בין טווח מחירים גדול למדי. פוליש הווקס נחשב לזול והפשוט ביותר והוא אינו משאיר את חותמו על הרצפה לזמן רב. לעומתו, הברקה קריסטלית נחשבת ליקרות מבין סוגי הפוליש, אך היא יכולה לשרוד אפילו עד שלוש שנים במקרים מסויימים.

מבצעי פוליש רצפה

בכל מקרה, פוליש לרצפות לא אמור להיות משהו שלא תוכל להרשות לעצמך. חברות אחזקה וניקיון העוסקות בפוליש יוצאות במבצעים חסרי תקדים כל הזמן כדי להיות ראשונות בתחרות עם חברות אחרות. קבל יעוץ משירותי פוליש מקצועיים כדי להתאים את התקציב שלך לסוג ההברקה הרצויה.

פוליש לרצפות נשמע לך מעניין? היעזר בנו, כאן בפורטל ניקיון, למציאת חברת ניקיון מומחית שתחזיר את הברק לדירה החדשה שלך. מלא את הטופס הקצר וניגש למלאכה!