פוליש לרצפה

מכונת פוליש לבית

אם יש דירה בבעלותך, קרוב לודאי שהרעיון לעשות פוליש לרצפה חלף במוחך פעמים רבות. המחשבה על רצפה חלקה ומבריקה שתנצנץ עם כל כניסה של אור מהחלון מפתה אנשים רבים להזמין שירותי ניקיון לבית ולהשוות למרצפות את המראה שתמיד חלמו עליו. בוא ותגלה מהם סוגי הפוליש הקיימים ואיך זה אפשרי גם עבורך.

את סוג הפוליש מתאימים לסוג המרצפות והתוצאה הרצויה. קירצוף או ניקוי שיש שונה מקירצוף רצפת בלטות ישנות או קרמיקה, וכמובן שפוליש המיועד להבריק את הרצפה שונה באופיו מפוליש לצורכי חיטוי וניקיון בלבד. אם יש בבית זקנים או ילדים ורוצים להמנע מסכנת החלקה כתוצאה מהפוליש, יש להיערך לכך מראש וליידע את חברת הניקיון.

פוליש קריסטלי

בעיקר עבור מרצפות שיש או בלטות. מונע החלקה כאשר התוצאה היא רצפה חלקה בעלת ברק ושכבה המגנה עליה מפני נזקים מצטברים והתבלות.

פוליש ווקס

כשמו כן הוא, התהליך מתבצע על ידי התכה של שעווה על גבי אריחי הרצפה. זהו סוג נפוץ מאוד מאחר והוא אינו יקר, אך עם זאת איננו מונע החלקה בצורה יעילה ויש לעשות אותו באופן תדיר למדי.

פוליש אקרילי

פוליש המותאם בעיקר לרצפה שנעשה בה שימוש רב ושוטף על ידי תחלופה גדולה של אנשים כמו במסעדות או אולמות אירועים למשל. שכבת החומר נקראת "שכבת סילר" והיא האחראית לברק יוצא הדופן של המרצפות לאחר תהליך הקירצוף.

פוליש לרצפה לכל אחד על ידי חברת ניקיון מקצועית

בעוד שכמעט כל סוג של ניקיון הקשור לבית ניתן לעשות באופן עצמאי, הרי שקירצוף מיוחד לרצפה הוא משהו שדורש התערבות מקצועית. על מנת לעשות פוליש לרצפה, יש להזמין את שירותיה של חברת ניקיון המתמחה בכך שתעשה עבודה טובה בהשבת מראה חדש לרצפה מבלי להזיק לה.

הרצפה שלך ממתינה בסבלנות לקבל קצת יחס מיוחד… בוא ותראה איך תוכל לפנק אותה! כל שעליך לעשות הוא לאמר לנו להיכן להפנות חברות ניקיון רציניות ואמינות שיתנו לך ייעוץ לגבי סוגי פוליש והצעות מחיר.