ניקיון ופוליש

ניקיון ריצוף ופוליש

רצפה נקייה ומצוחצחת שנעים להתהלך עליה יחפים נותנת הרגשה חמימה של בית. לכן, כל רצפה צריכה ניקיון ופוליש  מדי פעם כדי להשוות לבית מראה נקי ורענן. מתבייש להזמין אורחים בגלל שהרצפה שחורה ומוכתמת? הזמנת שירות ניקיון פוליש לרצפה שלך הוא הפתרון.

ניקיון פוליש הוא למעשה קירצוף חזק ויסודי של המרצפות שנועד לשפשף כתמים או לכלוך שהצטבר לאורך זמן והתקבע על הרצפה.

בדרך כלל יש צורך בסוג זה של ניקוי כאשר עוברים למשל לדירת מגורים ישנה שעברה דיירים רבים ונגרר עליה ריהוט פעמים רבות, או כאשר שטיפות הרצפה המרובות כבר לא תורמות למראה נקי ולא ניתן עוד להסיר את הלכלוך בדרך זו. במקרים כאלו יש לערב חברת אחזקה וניהול בעלת ציוד מיוחד, ניסיון וידע רב בתפעול המכשירים.

ניקיון ופוליש לרצפה בקלי קלות

קיימים סוגים שונים של פוליש לרצפה וביניהם פוליש ווקס, קריסטל ואקרילי. הפופלארי מכולם הוא פוליש ווקס אשר מחזיר את הברק למרצפות באמצעות שכבת שעווה שהומסה והותכה ועל ידי שימוש במכשיר גדול המכונה סקוץ'-ברייט. פוליש ווקס תואם למרבית סוגי המרצפות (מלבד קרמיקה או גרניט פורצלן) וכדאי להקפיד על חזרה של הפעולה אחת לשנה לפחות.

ניקיון פוליש נעשה רק על ידי חברה מנוסה

חברת ניקיון ופוליש מנוסה ומקצועית תעניק לרצפה שלך את הטיפול האיכותי והיעיל ביותר לסוג המרצפות המסויים בבית תוך שמירה על הרצפה והמנעות מגרימת נזקים. לאחר ביצוע הניקיון ישוב הברק לרצפה כאילו הרגע הביאו אותה מהחנות.

חברות ניקיון המתמחות בפוליש יוכלו לייעץ לך גם לגבי הדרכים הנכונות לשמור על הברק והרעננות של המרצפות גם לאחר ביצוע הפוליש. תוכל לדעת ממה להיזהר ואיך למזער נזקים ארוכי טווח לרצפה שלך.

רוצה לדעת על כל המבצעים החמים של חברות ניקיון במרכז ובשאר חלקי הארץ? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! תן לנו לעזור לך למצוא את החברה היעילה ביותר לניקוי הרצפה שלך באמצעות מילוי הטופס הבא, חינם לגמרי וללא כל התחייבות ובקרוב תוכל להנות מתחושה חלקה ונעימה מתחת לכפות רגלייך…