ניקוי ריפודים

ספה לאחר ניקוי ריפוד

הריפוד מאובק ומלא כתמים? האם הוא נראה ישן ומלוכלך למרות שהרהיט נקנה רק לפני שנה?

איך צורך לרפד את הריהוט מחדש או להחליפו באחר, יש פתרון פשוט ואפקטיבי הרבה יותר – ניקוי ריפוד.

השירות ניתן על ידי צוות מקצועי והריפוד שלך יחזור להראות כפי שנראה בשעת רכישתו: נקי, נטול ריחות משונים, רענן ומלא חיים. במילוי טופס פניה תקבל את כל הפרטים והצעות מחיר מחברות המתמחות בתחום ניקוי ריפודים ושאר שירותי נקיון, ללקוחות פרטיים ובתי עסק. עשה זאת עכשיו.

מה ההבדל בין חברות ניקוי ריפוד או ניקוי סלון שונות?

לא כל החברות מספקות את אותו מגוון והיקף עבודה, אך חברות ובעלי מקצוע המתמחים במתן שירות ניקוי ריפודים ברמה גבוהה ידאגו לדברים הבאים:

  • לאבחן את סוג הבד של הריפוד הזקוק לניקוי ולהתאים לכל בד את סוג הפעולה והחומרים הנדרשים לביצוע העבודה.
  • לתת לך הצעת מחיר לסוג העבודה הנדרש, שאמורה לכלול בתוכה את כל האלמנטים (חומרים, ציוד, תשלום לצוות וכ"ו). כלומר הצעה כוללת ומדויקת, רצוי בכתב, כדי שיהיה לכם ברור מהו התשלום עבור העבודה ולא ישאר פתח לשינויים בסיומה.
  • ניקוי ריפודים ביעילות – הסרת כתמים (קלים עד קשים מאוד), טיפול בקרדית אבק הבית, שאיבת הבד, קרצופו והברקתו, סילוק ריחות רעים וחיטוי, כל אלה בהתאמה לסיב הבד ולסוגו.
  • לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר כך שהתוצאה תהיה ראויה וההבדל ניכר ונראה לעין. כלומר מראה מחודש, נקי ומטופח של הריפוד – מרקם, צבע ומגע.

האם ניתן לעשות ניקוי ריפודים גם לריפוד מבדים עדינים?

בהחלט. רק לכל מקרה,בעת ניקוי ספת עור או כל ספה אחרת ההמלצה היא תמיד להתנסות על פינה לא נראית לעין של הרהיט למען הסר ספק. עם זאת, בעלי המקצוע המיומנים מכירים את סוגי הבדים וידעו להתאים בצורה מלאה את חומר הניקוי והמכשור בו הם משתמשים לסוג הבד, כך שאין לך מקום לדאגה.

רוצה שהספות יראו כחדשות בהשקעה קטנה בלבד? אנחנו מציעים אתם בוחרים! השאר פרטים עכשיו והיעזר בנו לבחירה מהירה, נוחה ויעילה בין חברות ניקוי ריפוד – זה פשוט וזה בחינם.