ניקוי ספות

חומרים לניקוי ספה

ניקוי ספות בבית הלקוח מעולם לא היה קל יותר!

ספות הן לא משהו שקל לנקות. אם יש להן ריפוד שלא ניתן להסיר ולכבס או אם אלו ספות עור שדורשות טיפול מיוחד ומקצועי, ייתכן ותצטרך להזמין חברת ניקוי ספות בד או עור כדי להתמודד עם העניין. יש לך ספה מלוכלכת שאתה לא יכול לנקות לבד? חברים נמנעים מלבקר אצלך כי אין להם איפה לשבת? חברות של ניקוי ספות בבית הלקוח מחכות לשמוע ממך.

רק לשבת ולהמתין – ניקוי ספות בבית הלקוח

העובדה שלא צריך להעמיס לבד את הספה על האוטו, לסוע עד לחברת הניקיון שתבצע ניקוי ספות בד, למצוא חנייה, לפרוק את הספה ולגרור אותה פנימה מהווה יתרון עצום. חברת הניקון תגיע עד ביתך בשעה שתקבעו יחד מראש, כשכל מה שעליך לעשות הוא להמתין לה בסבלנות.

ניקוי ספות בד על ידי חברה מקצועית בביתך, תחסוך לך גם את הצורך לרכוש מוצרי ניקיון שאולי בכלל לא יתאימו לסוג הבד של הספה שלך ובנוסף גם את העבודה הכרוכה בדבר. טיפול מקצועי יוודא שלא תזיק לספה במו ידיך ותחזיר לה את המראה החדש והמבריק שלה.

ניקוי ספות בד

מומלץ לבצע ניקיון לספות כל שנה. זאת משום שעל גבי הבד או הריפוד מצטברים אבק רב ולכלוך שמחלחלים לספה ולא בהכרח נראים לעין. האבק עלול לגרום לאלרגיות אצל בני הבית ולהרגשה לא נעימה אצל אנשים הבאים להתארח. אנו ממליצים בחום גם על ניקיון מזרונים.

כיצד חברת הניקיון תנקה את ספת הבד?

  • על מנת לדעת איך לטפל בבד כראוי, ראשית היא תגדיר את סוגו ואת מאפייניו. לצורך העניין היא ודאי גם תרצה לדעת בת כמה הספה וכמה פעמים כבר ניקו אותה ניקוי מקצועי.
  • השלב הבא יהיה לעשות ניסיון קטן עם חומרי הניקוי. הניסוי יתבצע על גבי איזור מצומצם ומוסתר על הספה כדי לבדוק שהחומרים מתאימים לסוג הבד ולא מזיקים לו.
  • כעת יתבצע ריכוך של הבד, קירצוף של הספה באמצעות מברשות לניקוי ספות וחומרי ניקוי שהותאמו בדיוק לסוג הבד. השלב הסופי יהיה ייבוש מוחלט של הספה על ידי שאיבת הנוזלים.

ניקוי ספות בבית הלקוח נשמע לך כמו פתרון טוב לספה המלוכלכת? נשמח לאתר עבורך חברות ניקיון מנוסות הקרובות לאיזור מגוריך שיגיעו בצ'יק צ'ק וידעו להעניק לספה שלך בדיוק את הטיפול הדרוש לה. השאר לנו פה באתר מספר פרטים ליצירת קשר וקבל פניות בהקדם האפשרי!