ניקוי מרצפות

מרצפות לאחר ניקיון

הגב כואב מהספונג'ה? נשבר לך כל יום שישי לחזור על פעולת ניקוי רצפות?

ניקוי מרצפות והברקתן: חשיפת כל הדרכים!

עבור חלק מאיתנו, ניקוי רצפות היא מטלה יומיומית, לחלקנו זוהי מטלה דו שבועית, או חד שבועית, כל אחד והעדפתו. יש מי שעושה זאת בעצמו, יש ששוכרים את שירותיהם של עוזרת בית או מנקה, אך כולנו יודעים שבית נקי ומטופח דורש השקעה, זמן ועבודה קשה.

כל כמה זמן צריך לבצע ניקוי רצפות והברקה?

רצפות זקוקות לניקיון על בסיס שבועי ובחלק מהמקרים אפילו יומיומי – תלוי בסוג הרצפה וברמת השימוש והלכלוך במקום. הברקה וחידוש הברק הם אמנם טיפולים תקופתיים, אבל עובדה זו אינה פוטרת אותנו מטיפולי הכרחיים לשימור, מניעה וטיפוח.

אם אינך מעוניין לייגע את עצמך שוב ושוב עם ניקיון ושמירה על מרצפות הבית או העסק ואתה צריך עזרה קבועה – לניקוי, וקס, פוליש לרצפה או הברקה קריסטלית – אתה במרחק מספר קליקים מפתרון.

סוגי רצפות – האם יש לזה משמעות?

ישנם סוגים שונים ומגוונים של מרצפות. כל סוג וסוג דורש טיפול שונה וזה חשוב מאוד להקפיד על ניקיון וטיפול שמתאים לסוג האבן, טבעית או מלאכותית.

שימוש בתכשירים או במכשור שלא מתאים לסוג האבן יכול ליצור נזק לרצפות בצורת כתמים, שחיקה וצריבה של האבן. לכן, עדיף להעזר באנשי מקצוע בעלי נסיון בתחום ניקוי מרצפות, אשר מכירים את סוגי הריצוף השונים ומתאימים את חומרי הניקוי ואופי הטיפול בהתאם לסוג החומר המטופל.

מה אני צריך לעשות?

בפורטל ניקיון בקלות ריכזנו עבורך את כל שירותי הנקיון הקיימים בתחום ניקוי מרצפות (וגם שירותי ניקיון נוספים). כל שנותר לך לעשות זה למלא טופס פניה, ללא כל עלות או התחייבות מצידך, ואנו נספק לך את מיטב ההצעות בתחום.

בין השירותים שתוכל למצוא דרך האתר נכללים:

  • חברות המעסיקות אנשי מקצוע אחראיים ומנוסים לינקיון ותחזוק שוטף של ביתכם או מקום עבודתכם (פעם בשבוע, פעמיים בשבוע ויותר, לפי הצרכים שלכם).
  • שירותי נקיון פוליש לרצפה המבוצעים בידי צוות מיומן, על ידי שימוש בחומרים וציוד מתקדמים להברקה ארוכת טווח.
  • שירותי הברקה קריסטלית איכותית, המבריקה את הרצפות, מגנה ושומרת עליהן לאורך זמן מפני כתמים, שריטות ושאר פגיעות.

עדיין מתלבט? זקוק לפרטים נוספים? אין לך מה להפסיד! פנה עוד היום וקבל מחירים ללא תחרות ממיטב החברות.