ניקוי גרניט פורצלן

אישה מנקה שיש גרניט פורצלן

לא יודע להתמודד עם ניקוי שיש לבדך? הפתרון לבעיה בפנים…

בבתים ומשרדים רבים ניתן למצוא היום רצפות שיש מסוגים שונים, כאשר הנפוץ ביותר הוא הגרניט פורצלן. מרצפות שיש הן לא מרצפות רגילות ויש לטפן בהן בצורה מוקפדת וזהירה בכדי שלא להזיק להן. חושב לנקות בעצמך את רצפת השיש? כנראה שיהיה כדאי יותר לשקול ניקוי גרניט פורצלן על ידי חברת ניקיון בעלת ניסיון.

מהן הבעיות האפשריות של רצפת שיש

אחת הבעיות הנפוצות ביותר לגבי שיש היא ספיגה של רטיבות ולכלוך. נראה כי המים והכתמים נוטים להתקבע על משטח השיש ביתר קלות בהשוואה למרצפות אחרות. לכן, אם התחלופה היכן שיש רצפת שיש היא גבוהה יחסית או אם ילדים מתרוצצים עליה יום יום, תיתכן שחיקה של המרצפות יותר מהר מהצפוי.

עם זאת, תחזוק נכון של אריחי השיש, כמו גם ניקוי שיש או ניקוי גרניט פורצלן בצורה נכונה ומקצועית יכול בהחלט להאריך את חיי המרצפות ולהשוות לרצפה מראה חדיש ומבריק כל פעם מחדש.

ניקוי שיש לבד?

תיקון או ניקוי של מרצפות שיש ידרוש ממך ידע וניסיון רב בליטוש, פוליש קריסטלי, שימוש בחומרים המונעים ספיגה וזהו רק חלק קטן מרשימה ארוכה. ייתכן מאוד כי אם תנסה לבצע ניקוי גרניט פורצלן בשיטת "עשה זאת בעצמך" תיתקל בקשיים רבים, אולי אפילו תגרום לנזק בלתי הפיך לשיש היקר ולבסוף תיאלץ לפנות לחברת ניקיון שתנסה לפצות על הנזק שנגרם.

ניקוי גרניט פורצלן – הפתרון היחיד: חברת ניקיון

היתרון הגדול שיש לחברות ניקיון הוא הניסיון. אחרי עבודה של 20 או אפילו 30 שנה עם אותם החומרים והיתקלות במצבים שונים ובעיות שונות, חברת הניקיון תדע לתת מענה מקצועי ויעיל תוך אבחון מהיר של מצב השיש.

צריך ניקיון אחרי שיפוץ למרצפות השיש שלך? החלטת שעליך להזמין שירותי ניקוי שיש? למה לשבור את הראש ולחפש אותם לבד? אנחנו כאן כדי לעזור לך לחסוך זמן יקר וכאבי ראש בחיפוש אחר חברת ניקיון מתאימה, בהשוואות מחירים ובהמתנה ארוכה על קו הטלפון עד שיענה נציג השירות. נשמח להפנות אותם אליך! אל תשכח להגיד לנו לאן…