חברת פוליש

מרצפות לאחר ניקיון

בוא וגלה כמה זה קל למצוא חברת פוליש! הצעות מיוחדות ממיטב החברות.

הרצפות מטונפות ודהויות? רוצה להפיח חיים מחדש במרצפות? פוליש וניקיון הם תחומים נפוצים והשוק רווי במספר רב של חברות פוליש או בנותני שירות אחרים שעוסקים גם בתחום זה. אז איך תבחר חברת פוליש שתתאים לך?

כפי שהזכרנו ישנן חברות פוליש ונקיון רבות, הצרה היא שכמו בתחומים רבים אחרים ישנן החברות הטובות, שניתן לסמוך עליהן ועל שירותיהן וישנן גם חברות הטוענות למתן שירותים אלה אך למעשה הם מתבצעים בצורה חובבנית.

מה לבדוק כשבוחרים חברת פוליש?

שואלים שאלות, כל מה שאתה רוצה לדעת, מבלי להתבייש – מה גודל הצוות המגיע לבצע את העבודה, מהו הציוד, החומרים והכלים בהם יעשה שימוש, האם ניתן יהיה לקבל המלצה מלקוחות ששכרו את שירותי החברה, מספר שנות הניסיון בתחום, יכולת התמודדות עם בעיה ספציפית במידה ויש לכם כזו ועוד.

היה קשוב ונסה לאבחן את התגובות. חשוב שהתשובות יהיו מדויקות וברורות, יינתנו במהרה וללא הסתייגויות. כמו כן חשוב שהיחס אליך יהיה אדיב וסבלני. אלה הם האלמנטים הבסיסיים בחיפוש אחר אמינות, רצינות ומקצועיות.

בדוק שהחברה מתחייבת למתן קבלה וחשבונית כנדרש בחוק. הקפדה לעבוד עם חברה חוקית ומסודרת תמנע ממך להיתקל בכל מיני "חאפרים" לא מקצועיים וחסרי ניסיון שעושים עבודה שחורה מהצד. זכור, על זול משלמים ביוקר!

חברות פוליש – הצעות מחיר

דבר מהותי אחרון הוא קבלת הצעת מחיר. אל תסתפק בהצעת מחיר מטעם חברת פוליש  אחת. בדוק כמה חברות, פרט בפניהן את אופי השירות לו אתה מצפה ובקש מהחברה פירוט לגבי היקף העבודה ועלותה. עדיף למצוא חברה שתשלח נציג לביתך להערכת העבודה הצפויה.

חשוב לבקש לקבל הצעת מחיר בכתב .על הצעת המחיר לכלול הכל כולל הכל: העבודה, שימוש במכשור מיוחד, חומרים, עבודות מיוחדות אם ידרשו ומע"מ. אל תשאירו פתח להפתעות שיתווספו בעת ההגעה לביצוע העבודה.

כפי שנאמר כבר, יש לבצע סקירה של כמה חברות, כדי תוכלו להשוות בין הפרטים והצעות המחיר שהתקבלו מהן ולבחור חברת פוליש המתאימה ביותר עבורך.

צריך המלצות והצעות מחיר ממספר נותני שירות ואין לך זמן לטלפונים מיותרים? אצלנו תמצאו מבחר חברות פוליש שנבדקו על ידינו והומלצו גם על ידי לקוחותינו. כל שנדרש ממך הוא להשאיר מספר קטן של פרטים ואנו כבר נחזור אלייך עם הצעות המחיר הכי טובות בשוק ממיטב החברות. השירות הינו ללא תשלום וללא כל התחייבות.