חברות אחזקה וניקיון

אישה עם דלי

יושב ראש ועד בית, נמאס לך מחדר מדרגות מוזנח ומלוכלך?

כדיירים בבניין מגורים, האחריות לניקיון המבנה אינה פוסחת על אף אחד. בנוסף לניקוי הדירה האישית של כל אחד, על כל דייר לתת יד גם בניקוי חדר המדרגות, ריקון פחי האשפה וכדומה, אם בצורה פיזית ואם בהשתתפות כספית. לצורך העניין ועד הבית יאסוף סכום כסף מכל דייר פעם בחודש ויעסיק חברות אחזקה וניקיון למראה נקי ונעים של בניין המגורים. בוא וגלה מה הבנין שלך מפסיד בלעדיהן…

חברות אחזקה וניקיון- מצויינות לניקוי בנייני מגורים

שירות ניקיון מקצועי יעיל בעיקר עבור מבנים ציבוריים שאנשים רבים עושים בהם שימוש משותף. חברת הניקיון היא פתרון אידאלי מאחר והיא מוציאה אל הפועל את האחריות המשותפת של כל הדיירים בקלות ובצורה אמינה ויסודית.

חברות אחזקה וניקיון יקחו עליהן את האחריות לניקוי חדר המדרגות (הלובי) בבניין המהווה את החזית של הבית ויוצר את הרושם הראשוני החשוב כל כך. לצורך טיפוח החלל ומראה נעים וצבעוני יהיה ניתן להוסיף גם מספר עציצים לצידי הקיר.

אם יש גינה קטנה בקידמת הבניין, חברת הניקיון תוכל גם להעניק שירותי גינון ותהיה אחראית על השקייה, שתילה של צמחים וגיזום.

ריקון פחי אשפה הוא גם תפקיד חשוב של חברות אחזקה וניקיון של בנייני מגורים. כשיש דיירים רבים, ערימות הזבל עלולת להגיע למימדים עצומים ויש לדאוג לריקון וניקיון הפחים בצורה שוטפת. חברת ניקיון אמינה לא תפספס את המועדים שקבעה לעצמה לניקוי הבניין ותגיע כמצופה ממנה בכל פעם.

גם החנייה המשותפת זקוקה מדי פעם לסדר ושטיפה יסודית. שירותי ניקיון מקצועיים יטפלו בכל שקיות המזון שהושלכו על הרצפה או חפצים ישנים שנזרקו מהחלונות.

גם בנייני מגורים זקוקים מדי פעם לריענון והברקה ולשם כך חברת אחזקת מבנים מומחית תוכל לתת שירותי פוליש מיוחדים שישוו לבניין את המראה היוקרתי שכל דייר חולם עליו.

לא צריך לריב מי יעשה מה בבניין! חברת אחזקה וניקיון תחזיר את הסדר לבניין בצ'יק צ'ק. השאר איתנו כמה פרטים כדי שחברות יוכלו לחזור אליך עם שירותים מצויינים והצעות מחיר אטרקטיביות.